A2

A2 je nezávislý kritický čtrnáctideník, který reflektuje kulturu v co nejširším pojetí, tedy včetně společenského dění a politiky.

Agapornis Luis

Agapornis Luis je hravost, jednoduchost a funkčnost s elegancí v kombinaci se zajímavými materiály a barvami v souladu.

Artmap

ArtMap je platforma pro současné umění. Mimo tištěné mapy se v posledních letech zaměřuje nArtMap je platforma pro současné umění.

Bylo nebylo

Museli jsme založit nakladatelství, abychom se mohli plně věnovat práci s knihami, ve které nacházíme smysl a naději.

Edice PAF

Edice PAF, vycházející od roku 2008, představuje publikační řady Přehlídky filmové animace a současného umění, jež se soustředí na odborné sborníky, překladové monografie nebo na autorské knihy s odbornými texty.

FUD UJEP

Fakulta umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem podporuje knižní produkci reprezentující vědeckou, uměleckou a tvůrčí činnost své akademické obce.

Grafické papíry

Navazujeme na to dobré z tradice prodejny grafických papírů, kterou v Olomouci založila Libuše Machalická.

HOST Brno

Host je tradiční brněnská literární značka, která v současnosti zahrnuje revue Host a především knižní vydavatelství Host, jež patří k lídrům českého knižního trhu.

Makekaky

Makekaky vytváří deníky z vlastního ručního papíru, vyhozených grafik, nepovedených litografií a linorytů, dělá obálky z odpadu – kousků linolea, starých školních fólií, nudných nalezených fotek atd.

Meander

Již 20 let Meander vydává nezaměnitelné umělecké knihy pro děti, dětské knihy pro dospělé a komiksy pro všechny, autorů českých, zahraničních, začínajících i legendárních.

Miloš Karásek

Miloš Karásek je autorem řady konceptuálních autorských knih, které příležitostně publikuje v rámci výstav či mimo ně.

Papyrus

Papyrus Bohemia s.r.o. Přední velkoobchod papírem, obalovými materiály a materiály pro vizuální komunikaci působící na českém a slovenském trhu.

Parapet

Olomoucká knižní dílna představí nové výrobky – bloky, sešity a fotoalba – z krásných papírů a v originálních vazbách. Píšete na papír? Jsme tady pro vás. WEB www.parapetbooks.cz

Photogether

Photogether jsou studenti a absolventi ateliéru Reklamní fotografie Fakulty multimediálních komunikací na UTB ve Zlíně. WEB photogether.org