A2

A2 je nezávislý kritický čtrnáctideník, který reflektuje kulturu v co nejširším pojetí, tedy včetně společenského dění a politiky.

Agapornis Luis

Agapornis Luis je hravost, jednoduchost a funkčnost s elegancí v kombinaci se zajímavými materiály a barvami v souladu.

Artmap

ArtMap je platforma pro současné umění. Mimo tištěné mapy se v posledních letech zaměřuje nArtMap je platforma pro současné umění.

Bylo nebylo

Museli jsme založit nakladatelství, abychom se mohli plně věnovat práci s knihami, ve které nacházíme smysl a naději.

Edice PAF

Edice PAF, vycházející od roku 2008, představuje publikační řady Přehlídky filmové animace a současného umění, jež se soustředí na odborné sborníky, překladové monografie nebo na autorské knihy s odbornými texty.

FUD UJEP

Fakulta umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem podporuje knižní produkci reprezentující vědeckou, uměleckou a tvůrčí činnost své akademické obce.

Grafické papíry

Navazujeme na to dobré z tradice prodejny grafických papírů, kterou v Olomouci založila Libuše Machalická.

HOST Brno

Host je tradiční brněnská literární značka, která v současnosti zahrnuje revue Host a především knižní vydavatelství Host, jež patří k lídrům českého knižního trhu.

Makekaky

Makekaky vytváří deníky z vlastního ručního papíru, vyhozených grafik, nepovedených litografií a linorytů, dělá obálky z odpadu – kousků linolea, starých školních fólií, nudných nalezených fotek atd.

Meander

Již 20 let Meander vydává nezaměnitelné umělecké knihy pro děti, dětské knihy pro dospělé a komiksy pro všechny, autorů českých, zahraničních, začínajících i legendárních.

Miloš Karásek

Miloš Karásek je autorem řady konceptuálních autorských knih, které příležitostně publikuje v rámci výstav či mimo ně.

Papyrus

Papyrus Bohemia s.r.o. Přední velkoobchod papírem, obalovými materiály a materiály pro vizuální komunikaci působící na českém a slovenském trhu.

Parapet

Olomoucká knižní dílna představí nové výrobky – bloky, sešity a fotoalba – z krásných papírů a v originálních vazbách. Píšete na papír? Jsme tady pro vás. WEB www.parapetbooks.cz

Photogether

Photogether jsou studenti a absolventi ateliéru Reklamní fotografie Fakulty multimediálních komunikací na UTB ve Zlíně. WEB photogether.org

Poketo

Poketo se soustředí na tvorbu pro děti. Knížky jsou určeny pro nejmenší čtenáře.

ProKrasstive

ProKrasstive je skupina odvážných zelenáčů, kteří se v upřímném vzdoru chtějí postavit nekonečné šedi svého deštivého, syrového města, jež se neumí vyzdobit jinak, než pomocí pudinku v prášku a plastové...

Raketa

Neziskový spolek RAKETA dětem z.s. vznikl na počátku roku 2017 jako organizace vycházející z témat a vizí dětského časopisu RAKETA.

Sedmá generace

Časopis Sedmá generace zachycuje širší společenské souvislosti současných environmentálních výzev, neopomíjí lidskoprávní témata, menšinové kulturní žánry či nová média.

Take Take Take

Nakladatelství, grafické studio a nyní i obchod, který miluje české knižní obálky z 50. – 80. let, kontrast mezi ilustrací a čistou typografií, knihy v plátně a nažloutlý papír.

Uutěrky

Uutěrky – to je Martin Krkošek a Pavla K. Byrtusová a jejich malá domácí grafická dílna zaměřená na sítotisk.