Open Call

Open call  je již uzavřen. Děkujeme za přihlášky, brzy zveřejníme seznam nakladatelů!

LITR vyzývá nezávislá a malá nakladatelství a výtvarníky k účasti na čtvrtém ročníku knižního veletrhu, který proběhne v Olomouci v termínu 21. –23. září 2018.

LITR je projekt zaměřený na autorské a umělecké publikace vydávané malými nezávislými nakladateli nebo vlastním nákladem. Cílem LITRu je podporovat a sdružovat nezávislé nakladatele a výtvarníky a poskytnout prostor jejich vzájemné interakci a prezentaci.

LITR se soustředí zejména na tuzemskou tvorbu, chce představit publikace vydávané často v nízkém nákladu s omezenou distribucí.

Zájmem LITRu jsou autorské a umělecké publikace, magazíny, ilustrované knihy, komiksy, originální kancelářské a výtvarné potřeby a jiné experimentální formy.

V případě zájmu o účast prosím vyplňte online přihlášku.

Deadline pro zaslání vyplněných přihlášek je 5. 8. 2018.

Prodejní veletrh proběhne v podkroví Uměleckého centra Univerzity Palackého na Konviktu (Univerzitní 3, Olomouc) v časech:

sobota 22. 9. / 11:00 – 20:00

neděle 23. 9. / 11:00 – 17:00

Účastnický poplatek za stánek je 800 Kč (včetně DPH), na který Vám vystavíme fakturu. Prosíme o platbu předem na účet 1530190010/3030. Prosíme o odeslání platby do 31. srpna 2018.

Ubytování je na vlastní náklady účastníka. Rádi Vám však poskytneme jakékoliv informace ohledně rezervace ubytování, parkování apod. V případě zájmu se prosím obraťte se svými požadavky na Elišku Šrubařovou info@litrolomouc.cz / +420 605045008.

Jakékoliv dotazy ohledně účasti Vám rádi zodpovíme na info@litrolomouc.cz.

PŘIHLÁŠKA

Název*
Nakladatelství nebo fyzická osoba, tímto názvem označíme prodejní stánek a bude uveden v programu
Stručný popis*
500 - 1000 znaků
Kontaktní osoba*
Telefon*
Email*
Web
Počet osob zastupujících prodejní stánek*
Poznámka
Nahrát fotografii
Nahrajte prosím ilustrační fotografii, kterou můžeme použít pro propagaci Vašeho nakladatelství na webu a sociálních sítích LITRu. Velikost max. 5 MB!
Fakturační údaje
Jméno / Název*
Adresa trvalého bydliště / Sídlo*