Open Call

LITR vyzývá nezávislá a malá nakladatelství k účasti na sedmém ročníku knižního veletrhu, který proběhne v Olomouci v termínu 24.–26. 9. 2021.

Zájmem LITRu jsou autorské a umělecké publikace, magazíny, ilustrované knihy, komiksy, originální kancelářské a výtvarné potřeby a jiné experimentální formy.

V případě zájmu o účast prosím vyplňte online přihlášku níže.

Deadline pro zaslání vyplněných přihlášek je půlnoc neděle 1. 8. 2021.

Prodejní veletrh proběhne v prostorech Uměleckého centra Univerzity Palackého na Konviktu (Univerzitní 3, Olomouc) v časech:

sobota 25. 9. / 11:00–20:00 

neděle 26. 9. / 11:00–17:00

Účastnický poplatek za stánek je 1000 Kč, na který vám vystavíme fakturu na základě vaší přihlášky. Ubytování je na vlastní náklady účastníka. Rádi vám však poskytneme jakékoliv informace ohledně rezervace ubytování, parkování apod. V případě zájmu se prosím obraťte se svými požadavky na Elišku Šrubařovou: info@litrolomouc.cz / +420 605 045 008. Veškeré podrobné informace k vaší účasti vám zašleme v průběhu srpna.

Jakékoliv dotazy ohledně účasti vám rádi zodpovíme na info@litrolomouc.cz.


PŘIHLÁŠKA

  Název*
  Nakladatelství nebo fyzická osoba, tímto názvem označíme prodejní stánek a bude uveden v programu
  Stručný popis*
  500 - 1000 znaků
  Kontaktní osoba*
  Telefon*
  Email*
  Web (musí začínat http:// nebo https://)
  Počet osob zastupujících prodejní stánek*
  Potřebuji prostor na zavěšení tisků*
  Poznámka
  Nahrát fotografii
  Nahrajte prosím ilustrační fotografii, kterou můžeme použít pro propagaci Vašeho nakladatelství na webu a sociálních sítích LITRu. Velikost max. 5 MB!
  Fakturační údaje
  Jméno / Název*
  Adresa trvalého bydliště / Sídlo*


  LITR je projekt zaměřený na autorské a umělecké publikace vydávané malými nezávislými nakladateli nebo vlastním nákladem. Cílem LITRu je podporovat a sdružovat nezávislé nakladatele a výtvarníky a poskytnout prostor jejich vzájemné interakci a prezentaci.

  LITR se soustředí zejména na tuzemskou tvorbu, chce představit publikace vydávané často v nízkém nákladu s omezenou distribucí.