Open Call

LITR vyzývá nezávislá a malá nakladatelství k účasti na šestém ročníku knižního veletrhu, který proběhne v Olomouci v termínu 25.–27. 9. 2020.

Zájmem LITRu jsou autorské a umělecké publikace, magazíny, ilustrované knihy, komiksy, originální kancelářské a výtvarné potřeby a jiné experimentální formy.

V případě zájmu o účast prosím vyplňte online přihlášku.

Deadline pro zaslání vyplněných přihlášek je půlnoc neděle 16. 8. 2020.

Prodejní veletrh proběhne v podkroví Uměleckého centra Univerzity Palackého na Konviktu (Univerzitní 3, Olomouc) v časech:

sobota 26. 9. / 11:00–20:00 

neděle 27. 9. / 11:00–17:00

Účastnický poplatek za stánek je 850 Kč (včetně DPH), na který vám vystavíme fakturu. Prosíme o platbu předem na účet 2201699603/2010, a to nejpozději do 23. 8. 2020. Do předmětu platby prosím uveďte název svého nakladatelství, který se bude shodovat s uvedeným názvem v přihlášce.

Ubytování je na vlastní náklady účastníka. Rádi vám však poskytneme jakékoliv informace ohledně rezervace ubytování, parkování apod. V případě zájmu se prosím obraťte se svými požadavky na Elišku Šrubařovou: info@litrolomouc.cz / +420 605 045 008.

Jakékoliv dotazy ohledně účasti vám rádi zodpovíme na info@litrolomouc.cz.


PŘIHLÁŠKA

Název*
Nakladatelství nebo fyzická osoba, tímto názvem označíme prodejní stánek a bude uveden v programu
Stručný popis*
500 - 1000 znaků
Kontaktní osoba*
Telefon*
Email*
Web (musí začínat http:// nebo https://)
Počet osob zastupujících prodejní stánek*
Poznámka
Nahrát fotografii
Nahrajte prosím ilustrační fotografii, kterou můžeme použít pro propagaci Vašeho nakladatelství na webu a sociálních sítích LITRu. Velikost max. 5 MB!
Fakturační údaje
Jméno / Název*
Adresa trvalého bydliště / Sídlo*


LITR je projekt zaměřený na autorské a umělecké publikace vydávané malými nezávislými nakladateli nebo vlastním nákladem. Cílem LITRu je podporovat a sdružovat nezávislé nakladatele a výtvarníky a poskytnout prostor jejich vzájemné interakci a prezentaci.

LITR se soustředí zejména na tuzemskou tvorbu, chce představit publikace vydávané často v nízkém nákladu s omezenou distribucí.