Open Call

LITR vyzývá nezávislá a malá nakladatelství k účasti na devátém ročníku knižního veletrhu, který proběhne v Olomouci v sobotu a neděli 23. 9. a 24. 9. 2023

Zájmem LITRu jsou autorské a umělecké publikace, ziny, magazíny, ilustrované knihy, komiksy, autorské tisky nebo papírové výrobky. 

V případě zájmu o účast prosím vyplňte závaznou online přihlášku. 

Deadline pro zaslání vyplněných přihlášek je pátek 18. 8. 2023 (včetně).

Prodejní veletrh proběhne poprvé v Pavilonu G na Výstavišti Flora Olomouc (Wolkerova 37/17, Olomouc) v časech: 

sobota 23. 9. | 11:00–20:00 

neděle 24. 9. | 11:00–17:00

Účastnický poplatek za prodejní místo (stůl o velikosti 200 x 50 cm) je 1300 Kč, za půlku stolu (sdíleného s dalším prodejcem) činí poplatek 800 Kč. K úhradě poplatku vám vystavíme fakturu na základě údajů vyplněných ve vaší přihlášce. Ubytování je na vlastní náklady účastníka. Rádi vám však poskytneme jakékoliv informace ohledně tipů na ubytování, parkování apod. Se svými případnými dotazy se prosím obraťte na Elišku Šrubařovou: info@litrolomouc.cz / +420 605 045 008. Veškeré podrobné informace k vaší účasti vám zašleme na konci srpna.

Jakékoliv jiné případné dotazy ohledně účasti vám rádi zodpovíme na info@litrolomouc.cz.


PŘIHLÁŠKA

  Název*
  nakladatelství nebo fyzická osoba, tímto názvem označíme prodejní stánek a bude uveden v programu
  Stručný popis*
  500 - 1000 znaků
  Kontaktní osoba*
  Telefon*
  Email*
  Web nebo sociální sítě
  musí začínat http:// nebo https://
  Stůl*
  Počet osob zastupujících prodejní stánek*
  Poznámka
  Nahrát fotografii*
  Nahrajte prosím ilustrační fotografie (1–3), které můžeme použít pro propagaci vašeho nakladatelství na webu a sociálních sítích LITRu. Velikost max. 5 MB!


  Fakturační údaje
  Jméno a příjmení / název firmy*
  Fakturační adresa*
  IČO
  DIČ


  LITR je projekt zaměřený na autorské a umělecké publikace vydávané malými nezávislými nakladateli nebo vlastním nákladem. Cílem LITRu je podporovat a sdružovat nezávislé nakladatele a výtvarníky a poskytnout prostor jejich vzájemné interakci a prezentaci.

  LITR se soustředí zejména na tuzemskou tvorbu, chce představit publikace vydávané často v nízkém nákladu s omezenou distribucí.