Pro nakladatele

LITR VYHLAŠUJE OPEN CALL

LITR vyzývá nezávislé nakladatele a výtvarníky k účasti na třetím ročníku knižního veletrhu, který proběhne v Olomouci v termínu 22. – 24. 9. 2017. 
 
LITR je projekt zaměřený na autorské a umělecké publikace vydávané malými nezávislými nakladateli nebo vlastním nákladem. Cílem LITRu je podporovat a sdružovat nezávislé nakladatele a výtvarníky a poskytnout prostor jejich vzájemné interakci a prezentaci. 
 
LITR se soustředí zejména na tuzemskou tvorbu, chce představit publikace vydávané často v nízkém nákladu s omezenou distribucí. 
 
Zájmem LITRu jsou autorské publikace, magazíny, ilustrované knihy, komiksy, originální kancelářské a výtvarné potřeby a jiné experimentální formy. 
 
Online přihlášku naleznete níže, viz http://litrolomouc.cz/pro-nakladatele#prihlaska. Deadline pro zaslání vyplněných přihlášek je 10. srpna 2017. 
 
Prodejní veletrh proběhne ve Freskovém sále na ulici Wurmova 7, v kulturním a komunitním prostoru W7 v Olomouci v časech: 
sobota 23.9. / 10:00 – 20:00 
neděle 24.9. / 10:00 – 16:00 
 
Kapacita sálu je omezena. 
 
Účastnický poplatek za stánek je 700 Kč (včetně DPH), na vyžádání Vám vystavíme fakturu. Podrobnosti k platbě Vám zašleme na email. 
 
Ubytování je na vlastní náklady účastníka. Pořadatelé mohou zájemcům doporučit místa k ubytování, v případě zájmu uveďte své požadavky (počet osob a termíny) do poznámky v přihlášce nebo se na nás obraťte na info@litrolomouc.cz. 
 

V rámci doprovodného programu LITRu bychom Vás rádi vyzvali k účasti na prezentaci tvorby prodejců/nakladatelství, která proběhne v průběhu veletrhu formou komentované prezentace. K dispozici bude projektor, počítač a zvuková technika. V případě zájmu svou závaznou účast prosím potvrďte v přihlášce. Prezentaci prosím zašlete nejpozději do 15. září 2017. V případě potřeby v průběhu prezentace Váš prodejní stánek zastoupí naši dobrovolníci.

V případě Vašeho zájmu o účasti na jiné části programu (např. workshop, dílna), nás prosím co nejdříve kontaktujte. 
 
Případné dotazy rádi zodpovíme na info@litrolomouc.cz. 
 

 

 

Přihláška

Název*
Nakladatelství nebo fyzická osoba, tímto názvem označíme prodejní stánek a bude uveden v programu
Stručný popis*
500 - 1000 znaků
Kontaktní osoba*
Telefon*
Email*
Web
Počet osob zastupujících prodejní stánek*
Chci se zúčastnit prezentace* anone
Poznámka
Nahrát fotografii
Nahrajte prosím min. 2 ilustrační fotografie, kterou můžeme použít pro propagaci Vašeho nakladatelství na webu a sociálních sítích LITRu. Velikost max. 5 MB!
Fakturační údaje
Jméno / Název*
Adresa trvalého bydliště / Sídlo*